Dzisiaj jest: 4.3.2024, imieniny: Adrianny, Kazimierza, Wacława
WYBIERZ JĘZYK
Przemysław Piotrowski - ukończył studia na Uniwersytecie Zielonogórskim, studiował również w Hiszpanii  i USA. Były dziennikarz ''Gazety Lubuskiej'', w której zajmował się tematyką sportową, a potem - śledczą.

Autor bestsellerowej serii o komisarzu Igorze Brudnym
[Piętno, Sfora, Cherub, Zaraza], która z miejsca podbiła serca krytyków i czytelników. Jego ostatnia powieść Zaraza została uznana za książkę roku 2021 w plebiscycie  organizowanym przez lubimyczytać.pl i Allegro.pl  w kategorii kryminał / sensacje / thriller.

Bagno

Autor: Przemysław Piotrowski
Kategoria/cykl: Kryminał, sensacja, thriller
Typ okładki: Miękka
Stron: 448
Wydawca: Czarna Owca
Rok wydania: 2022
Ocena:-  SPRAWIEDLIWOŚĆ POSTANOWIŁ WYMIERZYĆ KTOŚ INNY  -

******************************************************

***POSTACI***

Z pewnością główną rolę gra tutaj Igor Brudny, komisarz, który znowu został  przydzielony do odnalezienia sprawcy  spektaklu, który oglądają rzesze widzów przed telewizorem.  Drugą postacią jest sam poszukiwany,  tajemniczy i sam wymierzający sprawiedliwość.
Czy będzie im się dane spotkać ?

*************************************************************

***Kilka zdań o książce***

Powiem szczerze, że uwielbiam serię z Igorem  Brudnym w roli głównej. W każdej z części jest wzywany do rozpracowania 
jakiegoś zadania z którym radzi sobie bezbłędnie. Tak i było w tej części. Kiedy na ekranach telewizorów widzowie 
byli świadkami dokonanego wymiaru sprawiedliwości przez człowieka w kapturze, czyli Sędziego, na jednym  z uprowadzonych mężczyzn, zapowiadało się niezłe bagno.
Czym sobie na to zasłużył ? Nie jest to odosobniony przypadek, bo jest  ich więcej i każdy kończy się tak samo - brutalną śmiercią.
Igor bierze się do pracy, a do pomocy ma  Zawadzą, koleżankę po fachu, z którą  próbują jak najszybciej dotrzeć do sprawcy zamieszania.
Na celowniku Sędziego są politycy, którzy mają wiele do ukrycia, dlatego  muszą oglądać się za siebie, i nie dać się złapać. Chociaż to będzie trudne...

***PODSUMOWANIE***

Ciężki żywot czeka zasłużonych na karę  za swoje czyny, które są tak niewyobrażalnie, że aż nie do pojęcia.
Pedofilia w kościele szerzy się coraz bardziej i nikt za to nie bierze odpowiedzialności i wszystko jest utajnione i zagrzebane głęboko pod ziemią. Ktoś w końcu się o to upomniał i postanowił  wymierzyć sprawiedliwość, która doprowadza aż na samo dno piekła.
Chociaż brudny i Zawadzka będą mieli  trudne zadanie do wykonania, to jednak zrobią  wszystko, żeby ujawnić światu kto jest Sędzią.

Książka ''BAGNO'' to jedna z lepszych  z tej serii, którą przeczytałam.
Autor nie pozwolił mi od niej odejść, dopóki  nie skończę, a zakończenie nie pozostawia wątpliwości było znakomite i nie do przewidzenia.

Jak najbardziej polecam całą serię bo jest  rewelacyjna i ma wiele zwolenników.
Mam nadzieję, że nie jest to ostatnia część i niebawem będziemy mieli możliwość  przeczytania kolejnej.

POLECAM BARDZO !!!

ZA EGZEMPLARZ DZIĘKUJĘ 
GŁÓWNY RECENZENT
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazła nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałam - to tak jakbym spotkała się ze starym przyjacielem."
                                   /przysłowie chińskie/
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.