Dzisiaj jest: 13.6.2024, imieniny: Antoniego, Gracji, Lucjana
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

Gryzki psotniki Gdańsk - bios.net.pl

dodano: 2024.04.02 ważne do: 2024.07.01 wyświetleń: 110
Szczegóły ogłoszenia:

Firmy z Pomorza, dla jakich marka BIOS realizuje własne świadczenia to: zakłady produkcyjne w branży spożywczej, zakłady przemysłowe, zakłady komunalne, wspólnoty mieszkaniowe, placówki szkolne i przedszkolne, zakłady gastronomiczne, zakłady żywienia zbiorowego, zakłady przetwórstwa rolno – spożywczego, fermy drobiu, magazyny zbożowe, placówki służby zdrowia, sklepy, hurtownie, hotele i kameralne hoteliki, piekarnie i cukiernie, obiekty publiczne.

Dodatkowo usługi dotyczące pluskwy Gdańsk oferowane są dla klientów prywatnych. Usługi dezynfekcji, dezynsekcji oraz usługi deratyzacji dedykowane przedsiębiorcom są z większą częstotliwością realizowane wśród właścicieli firm aniżeli dla klientów prywatnych. Przyjazne dla środowiska, skuteczne i odbywające się w bezpiecznych warunkach działania pozwalają pozbyć się myszy bądź radzić z efektami zalania mieszkania. Eksperci biorą udział w kursach, jakie to zagwarantują. Kosztorys ustalany jest na podstawie indywidualnych wyznaczników, co jest dla przedsiębiorców satysfakcjonujące.

+Reklama+

P.H.U.BIOS Mirosław Poznański
biuro: Rzęsna 3 pok.12 80-716 Gdańsk
tel. 501754144
mail: bios@onet.pl
 
Kontakt
P.H.U.BIOS
woj. pomorskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
GŁÓWNY RECENZENT
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazła nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałam - to tak jakbym spotkała się ze starym przyjacielem."
                                   /przysłowie chińskie/
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.