Dzisiaj jest: 4.3.2024, imieniny: Adrianny, Kazimierza, Wacława
WYBIERZ JĘZYK
Ewa Anna Sosnowska - jestem niepoprawną optymistką z alergią na kawę. Z natury domatorka, mogąca przesiedzieć cały dzień w książce, ale potrafię wyruszyć w podróż na spotkanie. 
Interesuję się wszystkim po trochu na czele z geografią, wędkarstwem i sportem. Zadebiutowała w 2016 roku powieścią ''Czekoladowe Rendez - Vous''

Kroniki Lenny'ego

Autor: Ewa Anna Sosnowska
Kategoria/cykl: Literatura obyczajowa, romans
Typ okładki: Miękka
Stron: 485
Rok wydania: 2022
Ocena:

! RECENZJA PATRONATU !

Jest to już kolejna książka autorki, którą miałam okazję przeczytać.
Autorka zabrała nas wraz z bohaterami w niesamowitą podróż, pełną miłych niespodzianek, przeżyć i miejsc.
Całą tą lawinę zdarzeń zapoczątkował pomysł i zakład Pawła, który wraz z Asią wyruszyli w siną dal ciężarówką. Ta podróż z pewnością pozostanie na zawsze w ich sercach, ponieważ wrócili oni z dużym bagażem emocji i miłości, która ich połączyła.

Lekkie pióro i świetna fabuła, która wciąga czytelnika do świata bohaterów, których nie sposób nie pokochać. Czytając powieść uczestniczymy wraz z nimi w tej długiej przejażce, przeżywając każdy dzień, zwiedzając ciekawe miejsca, słuchając opowieści i legend.

Dobrze jest czasem sięgnąć po książkę przy której można odpocząć. Asia i Paweł to zwykli młodzi ludzie przed którymi świat stoi otworem. Doskonałe zgrani, odważni pełni zaufania i nadziei, spokojni i zakochani. Podróż, którą przeżyli jest tak jakby przygotowaniem na dalsze życie, mam nadzieję, że dobre i szczęśliwe. Ale tego z pewnością się dowiem z drugiego tomu na który czekam.

Piękna powieść, którą bardzo polecam.

GŁÓWNY RECENZENT
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazła nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałam - to tak jakbym spotkała się ze starym przyjacielem."
                                   /przysłowie chińskie/
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.