Dzisiaj jest: 12.7.2024, imieniny: Brunona, Jana, Wery
WYBIERZ JĘZYK
Lisa Jackson - bestsellerowa autorka thrillerów psychologicznych, sprzedanych w ponad 30 milionów egzemplarzy, wielokrotnie zajmująca pierwsze miejsce w zestawieniach ''The New Times'' ,''USA Today'' czy ''Publishers Weekły''. Opublikowała ponad siedemdziesiąt pięć książek, przetłumaczonych na dwadzieścia języków. 

Ta, która przeżyła

Autor: Lisa Jackson
Kategoria/cykl: Thriller, sensacja, kryminał
Typ okładki: Miękka
Stron: 368
Wydawca: Skarpa Warszawska
Rok wydania: 2023
Cena: 31, 78 zł
Ocena:

RECENZJA !!!

Siadając przy wigilijnym stole myślimy raczej o spokoju i miłej atmosferze. Jednak nie wszystkim to było dane. Siedmioletnia Klara do końca swojego życia nie będzie w stanie się otrząsnąć po traumie jaką przeżyła widząc zamordowaną całą swoją rodzinę. Przeżyła ona tylko dlatego, że siostra zamknęła ją na strychu i zniknęła.
Brutalną napaść przeżył również brat Klary, który został oskarżony o morderstwo i został skazany, cały czas mówiąc o swojej niewinności.
Tak zaczęła się ta historia w której jedno pytanie goni drugie nie otrzymując żadnej odpowiedzi. Ale to nie koniec zbrodni o których w powieści z pewności przeczytacie. Trwa walka z czasem bo nie wiadomo kto stoi za tymi zbrodniami i dlaczego. Powiem tylko, że jeden szczegół doprowadzi do rozwiązania zagadki. 

*************************************************************************


   ''Ta, która przeżyła''  - to jedna z wielu książek tego gatunku,  która wciąga od 
pierwszej strony. Jest to thriller, który ma dużo do zaoferowania i watro po niego sięgnąć.  Zbrodnie sprzed lat się kłaniają, i morderca, który za wszelką cenę chce dokończyć dzieła, które mu wtedy nie wyszło.

Autorka co chwilę podrzuca jakiś kąsek, który potęguję głód wiedzy o co w tym wszystkim chodzi.  Sporo tajemnic, zagadek i strach bo nie wiadomo co się jeszcze wydarzy.  Dziś Klara jest już dorosłą kobieta, i jak się okaże jedyną ocalałą z tej masakry jaką urządził sobie morderca.  Jako dziecko przeżyła i obecnie musi zrobić wszystko, aby znowu nie dać się zabić. 

Kocham thrillery i zawsze z wielką przyjemnością po nie sięgam. Czytając ten czas mi fajnie zleciał i chociaż nie należy do tych najmocniejszych, to jednak polecam go każdemu.


ZA EGZEMPLARZ DZIĘKUĘ GŁÓWNY RECENZENT
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazła nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałam - to tak jakbym spotkała się ze starym przyjacielem."
                                   /przysłowie chińskie/
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.