Dzisiaj jest: 23.4.2024, imieniny: Ilony, Jerzego, Wojciecha
WYBIERZ JĘZYK
 Mira Białkowska - ma wykształcenie muzyczne i pedagogiczne. W młodości z zespołem wokalnym i chórem studenckim, koncertowała w kraju [ nagroda na Festiwalu Kołobrzeskim ]. Pracowała jako pedagog i nauczyciel muzyki, uczyła gry na fortepianie, prowadziła chór, zespół wokalny, zespół fletów prostych, zajmowała się profilaktyką uzależnień. Po przejściu na emeryturę zajęła się muzykoterapią i pisaniem.

Odmrożona nadzieja

Autor: Mira Białkowska
Kategoria/cykl: Literatura Obyczajowa, romans
Typ okładki: Miękka
Stron: 276
Wydawca: Literatura Białe Pióro
Rok wydania: 2022
Cena: 38.00 zł
Ocena:
RECENZJA !!!
Z autorką nie miałam okazji się jeszcze spotkać, ale bardzo się cieszę, że powieść  ODMROŻONA NADZIEJA dzięki wydawnictwu  trafiła do moich rąk.
Przepiękna opowieść w której bohaterką  jest Cecylia, młoda, piękna kobieta, która pewnego dnia usłyszała wyrok - RAK. Ciężko jej było przyjąć to do wiadomości, ale w tamtym  momencie liczyła wsparcie męża, który okazał  się tchórzem i słabeuszem, zostawiając chorą i załamaną żonę. Choroba na przekór wszystkiemu nie podcięła jej skrzydeł, tylko dodała więcej  sił na walkę, i dzięki pomocy dobrych ludzi, jakoś 
sobie radzi. 
Okaleczona i jakby trochę żyjąca z boku  spotyka na swej drodze kogoś, kto również  miał pod górkę. Kogoś, kto postanowił o nią zawalczyć.
Cecylia boi się zaufać z obawy, że znowu zostanie  skrzywdzona. Walczy sama z sobą i w ostateczności  podejmuje decyzję...
Powieść ta jest przeznaczona dla każdej z nas. Nie da się o niej zapomnieć. Bohaterka powieści, zwykła normalna kobieta, żyje z dnia na dzień w ciągłym  strachu o siebie i swoje zdrowie. Nie chce obarczać  nikogo swoimi problemami, a jednak zjawia się ktoś, kto chce jej dać miłość, nadzieję na to, że będzie  dobrze, weźmie za rękę i razem z nią będzie  przechodził najtrudniejsze chwile.  Jest to powieść dająca dużo do myślenia.
Choroba to ciężki czas i do samego końcatrzeba mieć nadzieję na lepsze jutro. 
BARDZO POLECAM !!!
ZA EGZEMPLARZ DZIĘKUJĘ 
 
GŁÓWNY RECENZENT
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazła nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałam - to tak jakbym spotkała się ze starym przyjacielem."
                                   /przysłowie chińskie/
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.