Dzisiaj jest: 23.4.2024, imieniny: Ilony, Jerzego, Wojciecha
WYBIERZ JĘZYK
Fannie Flogg - amerykańska pisarka i aktorka, autorka poczytnych powieści obyczajowych. Jej scenariusz do filmu SMAŻONE ZIELONE POMIDORY [1991] był nominowany do Oscara oraz zdobył 
prestiżową nagrodę USC Scripter Award. Fennie dzieli swoje życie między Kalifornię a Alabamę. Kocha wszystkie zwierzęta, a zwłaszcza ludzi.

Boże Narodzenie w Lost River

Autor: Fannie Flagg
Kategoria/cykl: Literatura piękna
Typ okładki: Miękka
Stron: 236
Wydawca: Wydawnictwo Literackie
Rok wydania: 2022
Cena: 39.90 zł
Ocena:

RECENZJA !!!

Jest to opowieść świąteczna, która mocno chwyciła mnie za serce. Poznamy w niej wielu bohaterów. Oswald jest jednym z nich, i stan jego zdrowia zmusza go do przeprowadzki w inne bardziej przyjazne dla niego miejsce, które okaże się przysłowiowym rajem na ziemi.
Pozna tam cudownych mieszkańców, a wśród nich małą, schorowaną dziewczynkę o imieniu Patsy, która zaprzyjaźniła się z pewnym ptakiem o imieniu Jack. Oboje zranieni i bezbronni liczący na pomoc innych, którą otrzymali.

Piękna opowieść pełna miłości, ciepła, rzyczliwosci i nadziei. A także cudów, które jak wiadomo w święta się spełniają.
Pokochałam Patsy, dziewczynkę dzielną i mądrą, która mimo biedy i choroby, zaufała po czym jej życie zupełnie się odmieniło. Całą swoją miłość przelała na Jacka i dzięki niemu życie miało dla niej sens. Ale nie tylko jej życie odmieniło się dzięki Jackowi lecz całej okolicznej społeczności w Lost River.
Bardzo polecam !!!
GŁÓWNY RECENZENT
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazła nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałam - to tak jakbym spotkała się ze starym przyjacielem."
                                   /przysłowie chińskie/
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.