Dzisiaj jest: 13.6.2024, imieniny: Antoniego, Gracji, Lucjana
WYBIERZ JĘZYK
 Freida McFadden - numer jeden na Arizonie. Jej thrillery psychologiczne i medyczne królują na listach sprzedażowych. SW kilka dni potrafią zdobyć status bestsellera. Freida McFadden to pracująca w zawodzie lekarka, specjalistka od urazów mózgu. Mieszka z rodziną i czarnym kotem w wiekowym, trzypiętrowym domu z widokiem na ocean, ze schodami, które skrzypią i jęczą z każdym stawianym na nich krokiem. 

Zamknięte drzwi

Autor: Freida McFadden
Kategoria/cykl: Kryminał, sensacja, thriller
Typ okładki: Miękka
Stron: 344
Wydawca: Czwarta Strona
Rok wydania: 2023
Cena: 49,70 zł
Cena promocyjna: 29,80 zł
Ocena:

''ZAMKNIĘTE DRZWI''
 

OPIS WYDAWCY !

NIEKTÓRE DRZWI SĄ ZAMKNIĘTE 
Z JAKIEGOŚ POWODU...

Podczas gdy jedenastoletnia Nora odrabia lekcje  w swoim pokoju, jej ojciec dokonywał w piwnicy koszmarnych  zbrodni. Dramat mordowanych kobiet przerwało pojawienie  się w domu policji. Mija dwadzieścia sześć lat. 
On odsiaduje wyrok, ona odnosi sukcesy w chirurgii, prowadząc spokojnie, samotne życie pod nowym nazwiskiem.  Nikt nie wie, że jest córką seryjnego mordercy. Któregoś dnia lekarka  dowiaduje się, że jedna z jej pacjentek została zamordowana.
W ten sam charakterystyczny i przerażający sposób, w jaki swoje  ofiary zabijał jej ojciec. Ktoś wie, kim jest Nora. Ktoś chce, żeby wzięła na siebie 
odpowiedzialność za tę niewyobrażalną zbrodnię. 
Ale ona nie jest morderczynią jak jej ojciec. Policja nie ma  dowodów na to, że zrobiła coś złego. Pod warunkiem, że nie zajrzy do jej piwnicy.

RECENZJA !!!

Myślę że po przeczytaniu tej książki można  mieć obawy przed wejściem do piwnicy.
Takie thrillery to ja wręcz kocham, które wciągają  już od pierwszej strony.
Zbrodnie sprzed lat, które zostają w brutalny  sposób przypomniane i naśladowane, chcąc  pogrążyć kogoś, kto ma z nimi bardzo dużo  wspólnego. 
 W prowadzonym śledztwie jest sporo zagadek, i mnóstwo pytań na które nie ma odpowiedzi. Kto zabił, skoro zabójca sprzed lat siedzi w więzieniu ?
Czy ma wspólnika? A może to jego córka Nora, naśladuje ojca ? Autorka doskonale gra czytelnikom na nosie mieszając i podpowiadając co chwilę 
jakieś rozwiązanie, które jednak okazuje  się pudłem.  Nora musi uważać, bo ktoś ewidentnie  i w namacalny sposób chce udowodnić, że to ona  jest sprawcą. Dziewczyna wpada w paranoje  co jest zauważalne przez innych. Dochodzi  do momentu, że nie wie komu ma ufać. 
Na rozwiązanie zagadki trzeba poczekać  na sam koniec i mnie ono zaskoczyło.
Mocny i trzymający w napięciu thriller, uwierzcie  mi, sporo się w nim dzieje, a zwłaszcza w piwnicy, która nie bez powodu jest zamknięta na klucz.
BARDZO POLECAM !!!

ZA EGZEMPLARZ BERDZO DZIĘKUJĘ GŁÓWNY RECENZENT
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazła nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałam - to tak jakbym spotkała się ze starym przyjacielem."
                                   /przysłowie chińskie/
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.