Dzisiaj jest: 13.6.2024, imieniny: Antoniego, Gracji, Lucjana
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

Kampery na wynajem i sprzedaż

dodano: 2024.05.05 ważne do: 2024.08.03 wyświetleń: 57
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Wypożyczalnia The Campers, jak sugeruje sama nazwa, specjalizuje się w wynajmie samochodów kempingowych dla celów turystycznych. Nasza firma dynamicznie się rozwija, kładąc duży nacisk na jakość naszych pojazdów. To właśnie wysoka jakość wykończenia i bogate wyposażenie wyróżnia kampery The Campers spośród innych ofert na rynku. Nasza wypożyczalnia kamperów jest dogodnie zlokalizowana w pobliżu lotniska, co sprawia, że może być wygodnym punktem startowym dla gości odwiedzających Wrocław i chcących wybrać się w podróż po innych częściach województwa czy całej Polski. Aby zapewnić sobie wybrany kamper, zalecamy wcześniejszą rezerwację, ponieważ nasze pojazdy cieszą się dużym zainteresowaniem. Na naszej stronie internetowej znajduje się szczegółowa oferta wynajmu kamperów oraz specyfikacje naszych pojazdów, które serdecznie zachęcamy do zapoznania się. Tam znajdziesz wszystkie niezbędne informacje dotyczące wynajmu oraz unikalne atuty, które wyróżniają firmę The Campers.
Kontakt
The Campers
ul. Graniczna 159, 54-530 Wrocław, woj. dolnośląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
GŁÓWNY RECENZENT
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazła nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałam - to tak jakbym spotkała się ze starym przyjacielem."
                                   /przysłowie chińskie/
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.