Dzisiaj jest: 23.3.2023, imieniny: Feliksa, Konrada, Zbysławy
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

Prasa filtracyjna

dodano: 2022.11.27 ważne do: 2023.02.25 wyświetleń: 4286
Szczegóły ogłoszenia:
Firma Montech oferuje prasy filtracyjne, które pozwalają na skuteczne odwadnianie osadów. Stosowane są w przemyśle spożywczym, drzewnym czy hutniczym. Dzięki temu zmniejsza się waga i objętość osadów, które mogą być przeznaczone do oczyszczenia i higienizacji. Dostępne są różne rodzaje pras, które mogą być dobrane na podstawie wykonania testu, który pozwoli na ustalenie potrzebnej wydajności. Mogą być to zautomatyzowane komorowe prasy filtracyjne, które wymagają minimalnej obsady pracowników. Zastosowanie prasy filtracyjnej pozwala na zmniejszenie kosztów związanych z utylizacją osadów niebezpiecznych.Systemy pras filtracyjnych oferowane przez Montech charakteryzują się dużą niezawodnością oraz łatwą obsługą. Są to prasy, które mogą zostać dostosowane do potrzeb klienta oraz rodzaju osadów. Można w ten sposób uzyskać duże oszczędności, oczyszczać różnego rodzaju odpady poprodukcyjne.
Kontakt:
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-MONTAŻOWE „Montech” Sp. z o.o
20-258 Lublin 62, Łuszczów Drugi 108
e-mail: biuro@montech.pl
tel.: +48 81 752 12 25
tel.: +48 81 752 12 26
Kontakt
Montech
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
GŁÓWNY RECENZENT
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazła nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałam - to tak jakbym spotkała się ze starym przyjacielem."
                                   /przysłowie chińskie/
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.