Dzisiaj jest: 3.2.2023, imieniny: Błażeja, Joanny, Telimeny
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

Mury oporowe prefabrykowane

dodano: 2022.11.20 ważne do: 2023.02.18 wyświetleń: 12
Szczegóły ogłoszenia:
W naszej ofercie znajdują się mury oporowe prefabrykowane, znane także jako prefabrykowane ściany oporowe. Są to rozwiązania stresowane w budownictwie do stabilizacji elementów konstrukcyjnych. Często wykorzystywane są w budownictwie drogowym do stabilizacji uskoków ziemnych, skarp, stosuje się w przejściach podziemnych, tunelach oraz kanałach technicznych. Ich podstawową rolą jest stabilizacja siły nacisku która oddziałuje na konstrukcję. Dzięki płytom stabilizujemy grunt, prefabrykowane mury oporowe stosowane są w przypadku prac ziemnych, jako stabilizacja skarp, zabezpieczenie przed obsypywaniem się różnego rodzaju materiałów.

Mury prefabrykowane charakteryzuje wysoka wytrzymałość, są zbrojone, dostępne są mury o przekroju L lub T. Charakteryzują się szybkim oraz łatwym montażem, dostępne są rozmiary standardowe oraz dostarczamy mury oporowe dopasowane do indywidualnych wymagań klientów.

Kontakt:

SD Żelbet

e-mail: biuro@sdzelbet.pl

tel: 604 437 438

Kontakt
SDZelbet
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
GŁÓWNY RECENZENT
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazła nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałam - to tak jakbym spotkała się ze starym przyjacielem."
                                   /przysłowie chińskie/
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.