Dzisiaj jest: 3.6.2023, imieniny: Anatola, Leszka, Tamary
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

Komputer do szklarni

dodano: 2023.04.10 ważne do: 2023.07.09 wyświetleń: 4
Szczegóły ogłoszenia:
Stworzenie odpowiednich warunków dla wzrostu roślin jest istotne ze względu na uzyskanie wysokich jak również zdrowych plonów. Obecnie stosuje się automatykę szklarniową, w tym komputery klimatyczne, które zarządzają ogrzewaniem, oświetleniem, jak również wilgotnością w szklarniach, lub też mniejszych namiotach uprawowych. Zaletą zastosowania komputera klimatycznego będzie możliwość ustawienia bardzo dokładnych parametrów, przykładowo temperatury, jak również natężenia oświetlenia. W tym przypadkumożemy również określić, ile godzin będzie włączone światło w szklarni, albo też w mniejszym growboksie.

Komputer klimatyczny pozwala również na ustawienie wilgotności, jak również dozowanie wody. W namiotach rozmieszczone są czujniki, które badają temperaturę, i wilgotność, dzięki czemu urządzenie przy spadku wilgotności może uruchomić spryskiwacze, czy też dozowniki wody. Możliwe jest też zastosowanie czujników poziomu wody w kuwetach.

Oferujemy nowoczesne komputery do szklarni jak również inne elementy automatyki:

Garden Automation

tel: 500 739 049

emial: kontakt@gardenautomation.pl

Kontakt
gardenautomation
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
GŁÓWNY RECENZENT
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazła nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałam - to tak jakbym spotkała się ze starym przyjacielem."
                                   /przysłowie chińskie/
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.