Dzisiaj jest: 13.6.2024, imieniny: Antoniego, Gracji, Lucjana
WYBIERZ JĘZYK

#PożyczPrzeczytajPoleć odc. 21 Wywiad z Sabiną Waszut

Dodano: 2 lata temu Czytane: 264 Autor:
Redakcja poleca!

O potrzebie promocji literatury w ramach projektu #PożyczPrzeczytajPoleć rozmawiałam z Sabiną Waszut - pisarką, poetką i animatorką kultury.

#PożyczPrzeczytajPoleć odc. 21 Wywiad z Sabiną Waszut
Sabina w ciągu dwóch tygodni uczestniczyła w Targach Książki w Krakowie oraz w Targach Książki w Katowicach i zauważa pewną tendencję: Tłumy młodych czytelników odwiedzających wystawców i kupujących książki napawają optymizmem i pozwalają wierzyć, że w naszym kraju ma szansę pojawić się moda na czytanie. Być może nowe książki, które pojawiały się na rynku, stanowią odpowiedź na potrzeby czytelnicze młodych ludzi i dlatego tak chętnie po nie sięgają. 

Razem z Sabiną mamy nadzieję, że ta tendencja się utrzyma i już teraz zachęcamy młodzież do czytania i zmieszczenia w sieci swoich opinii o książkach.


Projekt #PożyczPrzeczytajPoleć został nominowany w plebiscycie Opowiemci w kategorii Akcja Czytelnicza dlatego, jeśli wspierasz czytelnictwo w Polsce i doceniasz akcję, to zachęcam do głosowania: TUTAJ >>ZAGŁOSUJ

Wywiady z autorkami i autorami, którzy dołączyli do projektu #PożyczPrzeczytajPoleć do obejrzenia: TUTAJ >> KLIK<<
Źródło: https://anetakrasinska.blogspot.com
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.