Dzisiaj jest: 21.9.2023, imieniny: Darii, Mateusza, Wawrzyńca
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

Flebolog Doppler Instytut Warszawa

dodano: 2023.01.11 ważne do: 2023.04.11 wyświetleń: 23
Szczegóły ogłoszenia:
Doppler Instytut Warszawa to instytucja, w której każdy pacjent zmagający się z chorobami żył znajdzie kompleksową pomoc znakomitych lekarzy specjalistów, m.in. flebolog, internista, kardiolog, chirurg oraz endokrynolog i ginekolog.  Doppler Instytut Klinika Flebologii Warszawa niesie pomoc pacjentom z chorobami żył, obrzękami żył, chorobami tętnic, jak też ranami tętniczymi. W klinice realizowane są badania diagnostyczne oraz małoinwazyjne zabiegi i operacje chirurgiczne takie jak skleroterapia, usuwanie żylaków za pomocą kleju tkankowego, laserowe usuwanie żylaków, czy usuwanie żylaków za pomocą fal radiowych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Kliniki Flebologii Warszawa - Doppler Instytut.
Kontakt
Doppler Instytut Warszawa
ul. Josepha Conrada 24, 01-922 Warszawa, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
GŁÓWNY RECENZENT
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazła nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałam - to tak jakbym spotkała się ze starym przyjacielem."
                                   /przysłowie chińskie/
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.