Dzisiaj jest: 23.3.2023, imieniny: Feliksa, Konrada, Zbysławy
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

Info o Mrzeżynie, Porcie Morskim Mrzeżyno i rzece Rega

dodano: 2023.01.11 ważne do: 2023.03.12 wyświetleń: 6
Szczegóły ogłoszenia:
Serwis informacyjny o wszystkim co się dzieje w Mrzeżynie. Wakacyjne turystyczne miasteczko leży niedaleko Portu Morskiego Mrzeżyno a wszystko znajduje się przy ujściu rzeki Regi, która płynie poprzez miasto Trzebiatów.
Piszemy o wędkarstwie, turystyce, lecz również o problemach oraz trudnościach jakie powstają w Porcie Mrzeżyno oraz okolicach. Zapraszamy na https://www.portmrzezyno.pl/ Turystyka w samym Mrzeżynie to milionowe inwestycje oraz sporo atrakcji turystycznych. Piaszczyste plaże jakie kilometrami rozciągają się na wschód oraz zachód zachęcają każdego roku tysiące letników. Natura wokół Mrzeżyna to piękne lasy i dużo różnych zwierząt. Rybołówstwo w porcie sięga najstarszych lat które zna ta miejscowość. Nowinki, wiadomości turystyczne, problemy a wszystko o Mrzeżynie, Porcie Nadmorskim Mrzeżyno także okolicach.
Zapraszamy na  https://www.portmrzezyno.pl/ 
Informacje turystyczne o Mrzeżynie, Porcie Morskim Mrzeżyno oraz okolicach ujścia rzeki Regi. 
Wędkarstwo w Mrzeżynie to wyjątkowo popularne zajęcie wielu turystów przyjeżdzających odpocząć na urlop nad Bałtykiem. Tutejsza rzeka Rega sprawia, że moc wędkarzy zatrzymuje się tu aby spróbować swoich sił w łowieniu ryb. Lasy wokół wakacyjnego Miasteczka Mrzeżyna nadają tejże miejscowości jeszcze milszego klimatu do wypoczynku. W Porcie Morskim Mrzeżyno jak i okolicach popularne stało się kempingowanie.
Wielu wędrowców spragnionych doświadczeń, coraz częściej przyjeżdżają kamperami aby zobaczyć zachody słońca, odpocząć pośród otaczającej natury i pochodzić pośród drzew. W samym Porcie Mrzeżyno można zabrać się na rejs jachtem lub też pobawić motorówką. 
Zapraszamy na https://www.portmrzezyno.pl/

 
Kontakt
Redakcja
ul. Ujście rzeki Rega, 72-330 Mrzeżyno, woj. śląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
GŁÓWNY RECENZENT
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazła nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałam - to tak jakbym spotkała się ze starym przyjacielem."
                                   /przysłowie chińskie/
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.