Dzisiaj jest: 19.5.2024, imieniny: Celestyny, Iwony, Piotra
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

Informacje z Mrzeżyna, Portu Morskiego Mrzeżyno i okolic

dodano: 2022.12.30 ważne do: 2023.03.30 wyświetleń: 47
Szczegóły ogłoszenia:
Zapraszamy do odwiedzania serwisu informacyjnego https://www.portmrzezyno.pl/
Mrzeżyno to piękne miejsce z wieloma atrakcjami i bardzo dobrą lokalizacją. Samo miasteczko Mrzeżyno leży obok Portu Morskiego Mrzeżyno a wszystko znajduje się przy ujściu rzeki Rega. 
Portmrzezyno.pl zajmujemy się pisaniem o wielu ciekawostkach, informowaniem o zdarzeniach oraz udostępniamy możliwość zostawienia drobnego ogłoszenia. 
Informacje zawarte w czterech dziedzinach: atrakcje, rejsy, jedzenie, noclegi mamy nadzieje, że pomogą rozwiązać wszelkie wątpliwości co do rekreacji w Mrzeżynie, Porcie Mrzeżyno i okolicach.
Pozdrawiamy
portmrzezyno.pl

Wędkarstwo
Do Mrzeżyna, Portu Mrzeżyno i rzeki Rega, każdego roku, przyjeżdżają nawet tysiące wędkarzy. Szeroka rzeka która wpływa do morza, tworzy bardzo dobre warunki do wędkowania. Z głównego mostu kiedy zaświeci słońce, widać całe ławice wpływających ryb z morza do rzeki. Bliżej środka można dostrzec, wygrzewające się w słońcu potężne okazy, niemalże stojące w miejscu. Połączenie słodkiej i słonej wody sprawia, że można zobaczyć tutaj wiele gatunków ryb.

Plaże
Pobliskie plaże, które ciągną się kilometrami na wschód i zachód od Mrzeżyna to jedna z większych atrakcji w pobliżu Portu Mrzeżyno. 
Po części zachodniej zaznamy więcej spokoju oraz miejsca na prawdziwy odpoczynek. 
Po stronie wschodniej spotkamy wielu plażowiczów, jak i bary, a nawet wieczorną potańcówkę. 
Wedle potrzeby, można dokonać wyboru, na której część chcemy przebywać.

To tylko niektóre atrakcje jakie opisujemy na https://www.portmrzezyno.pl/


 
Kontakt
Redakcja
ul. Ujście rzeki Rega, 72-330 Mrzeżyno, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
GŁÓWNY RECENZENT
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazła nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałam - to tak jakbym spotkała się ze starym przyjacielem."
                                   /przysłowie chińskie/
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.