Dzisiaj jest: 4.3.2024, imieniny: Adrianny, Kazimierza, Wacława
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

Zioła liofilizowane

dodano: 2022.12.21 ważne do: 2023.03.21 wyświetleń: 31
Szczegóły ogłoszenia:
Sklep Frigo Klasa oferuje zioła liofilizowane, dostępne jako plastry, proszek, kostka. Może być to koperek, pietruszka, szczypiorek oraz bazylia. Zaletą procesu liofilizowania jest zachowanie właściwości odżywczych, składników mineralnych, witamin. Jest to proces mrożenia, przedłużający czas przechowywania produktów żywnościowych. W procesie liofilizowania nie wykorzystuje się konserwantów, dzięki czemu są to produkty pełnowartościowe i zdrowe. Mogą być bardzo dobrym uzupełnieniem diety, zioła liofilizowane mogą być dodatkiem do różnych potraw, zup, sosów, makaronów oraz wielu innych dań. Mogą być wykorzystywane na co dzień w kuchni. Zioła poddane procesowi liofilizacji zachowują swój kolor, aromat, w czasie dodawania do potraw pobierają wodę, w ten sposób zachowują swój oryginalny charakter. Bardzo dużą zaletą ziół liofilizowanych jest długi termin ważności do spożycia.

„Frigo Klasa” Sp. z o.o.

+48 885 253 525

+48 81 88 23 280

gpklasa@gpklasa.pl

Kontakt
frigoklasa
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
GŁÓWNY RECENZENT
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazła nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałam - to tak jakbym spotkała się ze starym przyjacielem."
                                   /przysłowie chińskie/
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.