Dzisiaj jest: 4.3.2024, imieniny: Adrianny, Kazimierza, Wacława
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

Luksta.pl - rolety Olkusz

dodano: 2023.12.06 ważne do: 2024.03.05 wyświetleń: 12
Szczegóły ogłoszenia:

Całkiem niedawno jeszcze w naszych domach i mieszkaniach królowały typowe zasłony i firanki. Ale na rynku pojawiły się nowe rozwiązania, dużo nowocześniejsze i ładniejsze. Do takich zaliczają się na przykład rolety Olkusz, jakie dostępne są w szerokim wyborze kolorów i wzorów. Rolety wykonane być mogą z różnego rodzaju materiału, albo one mogą całkowicie zaciemniać wnętrze po zasłonięciu, albo jednak przepuszczać trochę światła.

 Bardzo wygodnie można też regulować ilość wpadającego światła w żaluzjach, jakie również się cieszą dużą popularnością. Standardowe żaluzje Olkusz wykonane są ze stalowych albo aluminiowych lameli, lecz coraz częściej klienci decydują się też na wytworzone z drewna. Dzięki temu można oryginalnie i ciekawie dopasować wygląd tego właśnie elementu do pozostałej części wyposażenia wnętrza. Jeżeli w lecie dużą uciążliwością są wlatujące do środka owady, to skutecznym rozwiązaniem na nie są moskitiery Olkusz, one również dostępne są w sprzedaży w różnych opcjach.

+Tekst Sponsorowany+


Luksta.pl
32-300 Olkusz
ul. T. Kościuszki 24a
Obsługa sklepu – Kom: +48 791-163-748
Serwis okien – Kom: +48 511-615-468
EMAIL: biuro@luksta.pl
 
Kontakt
luksta
woj. małopolskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
GŁÓWNY RECENZENT
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazła nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałam - to tak jakbym spotkała się ze starym przyjacielem."
                                   /przysłowie chińskie/
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.