Dzisiaj jest: 23.4.2024, imieniny: Ilony, Jerzego, Wojciecha
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

Tworzenie stron WWW

dodano: 2023.05.25 ważne do: 2023.08.23 wyświetleń: 45
Szczegóły ogłoszenia:
Strony internetowe przyjazne dla użytkowników i wyszukiwarek Oferujemy profesjonalne strony internetowe, mogą być to wizytówki dedykowane dla mniejszych firm, gdzie potencjalny klient zapozna się z ofertą. Znajdzie na niej dane kontaktowe, numer telefonu, adres e-mail, jak również formularz umożliwiający szybki kontakt.

Tworzymy również sklepy internetowe, które umożliwiają dotarcie do milionów użytkowników internetu, kładziemy nacisk na funkcjonalność oraz intuicyjną obsługę. W zależności od branży dopasowujemy nie tylko wygląd, ale także funkcjonalności, umożliwiające łatwe znalezienie produktu, zapoznanie się z ofertą oraz zakup. Oferta sklepu internetowego jest czytelna, klient może zobaczyć zdjęcia w galerii, zapoznać się z opisem produktu. Ponadto może wybrać inne parametry produktu, takie jak kolor czy rozmiar, jak również wiele innych cech charakterystycznych dla danej branży. Właściciel sklepu otrzymuje platformę pozwalającą na łatwe zarządzanie sprzedażą. Dzięki czemu obsługa dodawania kolejnych produktów, zdjęć oraz cennika jest bardzo intuicyjna. Sprzedaż odbywa się na podstawie listy zamówień, raportów dotyczących płatności.

Dostępne są również rozbudowane moduły dotyczące statystyk, pozwalające na optymalizację sprzedaży. Wdrażamy systemy płatności natychmiastowych obsługujących banki oraz BLIK. Projektując serwisy internetowe skupiamy się na kilku płaszczyznach

Najważniejszą rolą strony internetowej jest prezentacja oferty dotyczącej towaru lub usługi. Dlatego należy przygotować tekst, który pozwoli potencjalnym klientom zapoznać się ze szczegółami. Istotne jest, aby rozwiać wątpliwości potencjalnych klientów, przykładowo przedstawić szczegóły techniczne. Należy pamiętać, że tekst zawarty na stronie przekłada się bezpośrednio na widoczność w wynikach wyszukiwania Google. Dlatego tworząc tekst należy wykorzystać tematyczne słowa kluczowe, przy czym treść powinna być naturalna dla czytelnika. Patrząc od strony klienta, należy zwrócić uwagę nie tylko na najważniejsze słowa kluczowe, ale także szczegółowe cechy produktu. Przykładowo w branży budowlanej klientem będzie skrupulatny inżynier poszukujący dostawcy, kierując się specyfikacją projektu budynku. W wyszukiwarce wpisze nie tylko główną frazę, ale również wymiary oraz kod normy, atestu dotyczący materiałów budowlanych. Podobna zasada będzie obowiązywała w przypadku serwisów internetowych z wielu branż. Nie można zatem zapominać o szczegółach zawartych w treści oferty.

Myśląc o pozycjonowaniu skupiamy się także na strukturze strony. W przypadku firmy usługowej ofertę można przedstawić na podstronie Usługi, lub stworzyć wiele podstron, oddzielnie dla każdej usługi. Jak widzimy w wynikach wyszukiwania Google w przypadku usług wyszukiwarka często prezentuje konkretne podstrony danej strony/domeny. Dlatego przygotowanie optymalnej struktury ułatwi zaindeskowanie i pozycjonowanie poszczególnych usług. Analogicznie w przypadku sklepu internetowego warto przemyśleć strukturę kategorii, które będą indeksowane w wyszukiwarce Google.

Od strony technicznej strona internetowa musi obecnie spełniać szereg wymagań, dotyczących wyświetlania na urządzeniach mobilnych, poprawnego działania na różnych przeglądarkach internetowych. Optymalizacja techniczna pozwala przyspieszyć ładowanie, co jest bardzo ważne w przypadku smartfonów. Należy także zadbać o płaszczyznę graficzną, optymalizację zdjęć oraz grafik, dobranie odpowiedniej rozdzielczości.

Oferta dotyczy kompleksowej obsługi, w tym także hostingu, rejestracji domeny oraz bezpiecznego protokołu SSL, dostosowania regulaminu strony internetowej lub sklepu internetowego, polityki prywatności, klauzul dotyczących ciasteczek oraz przepisów RODO. Projektujemy również rozbudowane portale internetowe dla firm oraz instytucji. Zespół RSO zdobywa doświadczenie, wdrażając wiele nowoczesnych rozwiązań, do tej pory stworzyliśmy ponad 200 stron oraz kilkadziesiąt sklepów internetowych.

RSO to programiści, graficy, specjaliści SEO oraz copywriterzy, którzy w profesjonalny oraz przystępny sposób zaprezentują Państwa ofertę na stronie internetowej.

Zapraszamy do kontaktu:
tel. 667 763 440
tel. 605 892 461
Kontakt
stronywww
cały kraj / Internet
Kontakt
Strona WWW: https://rso.pl
Podziel się:
GŁÓWNY RECENZENT
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazła nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałam - to tak jakbym spotkała się ze starym przyjacielem."
                                   /przysłowie chińskie/
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.