Dzisiaj jest: 3.6.2023, imieniny: Anatola, Leszka, Tamary
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

Stylistka Warszawa

dodano: 2023.04.02 ważne do: 2023.07.01 wyświetleń: 7
Szczegóły ogłoszenia:
Nie każdy będzie właściwie zorientowany w stylu, jednak większość ludzi będzie sfrustrowana modą, kupowaniem nowych ubrań, bowiem jest ich w sklepach tak wiele, że możemy się pogubić. Możemy jednak umówić się na zakupy ze stylistką, jaka jest na bieżąco z najnowszymi trendami, doradzi nam, które ubrania dobierać, jak je zestawiać z dodatkami, aby zawsze wyglądać dobrze. Doświadczona stylistka pomoże nam znaleźć na nowo własną miłość do mody, a wybór ubrań na rozmaite wydarzenia stanie się łatwy i naturalny. Do głównych obowiązków stylistki ubioru należy udzielanie porad modowych, dobór ubrań jak również akcesoriów jak również przygotowanie ich w praktyczne zestawy. Możemy też umówić na zakupy ze stylistką, często można liczyć także na analizę kolorystyczną. W ten sposób nauczymy się, jakie kolory ubrań jak również dodatków, najlepiej będą pasowały do naszego rodzaju urody. Stylistka doradzi nam także, jak się ubierać, żeby ubrania pasowały do naszej sylwetki. Pomoże to wyeksponować nasze najlepsze atuty oraz ukryć mankamenty. Dla osób, które napotykają problemy z wyborem swojej garderoby, dobrym pomysłem mogą być zakupy ze stylistką. Doświadczona stylistka pomoże wybrać nie tylko najlepsze stroje do pracy czy na istotne okazje, jednak również pomoże modnie i pięknie ubierać się na co dzień.

Kontakt:

tel. 606-121-666

e-mail: stylistka@martazalega.pl

Kontakt
stylistkawarszawa
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
GŁÓWNY RECENZENT
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazła nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałam - to tak jakbym spotkała się ze starym przyjacielem."
                                   /przysłowie chińskie/
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.