Dzisiaj jest: 23.4.2024, imieniny: Ilony, Jerzego, Wojciecha
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

Prasy taśmowe ze stali kwasoodpornej

dodano: 2023.03.23 ważne do: 2023.06.22 wyświetleń: 41
Szczegóły ogłoszenia:
Firma Montech proponuje prasy filtracyjne, które służą do odwadniania różnego rodzaju osadów oraz oczyszczania cieczy. Prasa taśmowa może znaleźć zastosowanie w przemyśle farmaceutycznym, spożywczym, piwowarskim, węglowym. Często duże ilości osadów powstają też w przetwórstwie owocowym, w przemyśle rybnym jak również w oczyszczalniach ścieków. W zależności od wymagań klienta można zaoferować prasy filtracyjne, pozwolą uzyskać wysoką wydajność filtracji. Dzięki czemu zmniejszymy wagę i objętość osadów, które mogą zostać przeznaczone do utylizacji. Można zaoferować prasy taśmowe przygotowane indywidualnie do wymagań klienta, do określonych osadów czy też cieczy. Prasa taśmowa sprawdzi się wszędzie tam gdzie przedsiębiorstwa ponoszą wydatki związane z oczyszczaniem osadów. Właściwa filtracja osadów to dużo niższe wydatki związane z utylizacją.

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-MONTAŻOWE „Montech” Sp. z o.o.

20-258 Lublin 62, Łuszczów Drugi 108

tel.: +48 81 752 12 25

e-mail: biuro@montech.pl

Kontakt
prasatasmowa
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
GŁÓWNY RECENZENT
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazła nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałam - to tak jakbym spotkała się ze starym przyjacielem."
                                   /przysłowie chińskie/
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.