Dzisiaj jest: 23.4.2024, imieniny: Ilony, Jerzego, Wojciecha
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

Zarządzanie nieruchmościami Warszawa

dodano: 2022.12.19 ważne do: 2023.03.19 wyświetleń: 28
Szczegóły ogłoszenia:
KON Profes Oferuje kompleksowe usługi związane z administracją obiektów w Warszawie. Możemy zająć się zagadnieniami technicznymi, sprawami związanymi z remontem, dodatkowo prowadzimy dokumentację techniczną obiektu. Możemy obsługiwać remonty, kontrole techniczne, ocenę wydatków związanych z modernizacją oraz remontami nieruchomości. Administrowanie nieruchomościami to zapewnienie właściwego działania instalacji wodnej, kanalizacyjnej, centralnego ogrzewania. Zajmujemy się obsługą przewodów spalinowych, piorunochronów, domofonów. W ramach administracji budynków prowadzimy także rozliczenia finansowo-księgowe, związane z podatkami, opłatami, jak również obsługą funduszu remontowego. {Zapewniamy| Możemy zapewnić} również wsparcie prawne, współpracujemy z firmami remontowymi, budowlanymi, zajmujemy się oceną stanu technicznego budynku oraz wycenami prac remontowych.

Kompleksowa Obsługa Nieruchomości

K.O.N. Profes

tel./fax. (22) 610-18-88

tel./fax (22) 616-00-50

e-mail: sekretariat@konprofes.pl

Kontakt
konprofes
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
GŁÓWNY RECENZENT
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazła nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałam - to tak jakbym spotkała się ze starym przyjacielem."
                                   /przysłowie chińskie/
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.