Dzisiaj jest: 23.3.2023, imieniny: Feliksa, Konrada, Zbysławy
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

Przejdź metamorfozę ze stylistką

dodano: 2022.12.14 ważne do: 2023.03.14 wyświetleń: 15
Szczegóły ogłoszenia:
Zakupy z osobistą stylistką mają wiele zalet, dzięki czemu będziesz mogła szybko znaleźć ubrania, które pasują do twojej sylwetki. Właściwie dobrany ubiór ukryje obszary, których nie lubisz i podkreśli najlepsze cechy sylwetki, takie jak szczupłe ramiona czy zgrabne nogi. Skorzystaj z metamorfozy, która odmieni Twój wizerunek. Polega na zmianie sposobu ubierania, ale również fryzury, zmień sposób nakładania makijażu, aby wyglądać jak najlepiej, zgodnie z najnowszymi trendami modowymi. Całkowitą metamorfozę warto przejść pod okiem doświadczonej stylistki, wizażystki, która będzie wiedziała, w czym będzie nam do twarzy, jak się ubierać, jaka fryzura i makijaż podkreślają najlepiej naszą naturalną urodę. Dzięki metamorfozie zyskamy nowy wizerunek, poczujemy się znów pięknie.

Kontakt:

Stylistka Marta Zalega

tel. 606 121 666

stylistka@martazalega.pl

Kontakt
stylistka
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
GŁÓWNY RECENZENT
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazła nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałam - to tak jakbym spotkała się ze starym przyjacielem."
                                   /przysłowie chińskie/
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.