Dzisiaj jest: 23.3.2023, imieniny: Feliksa, Konrada, Zbysławy
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

Kancelaria Radców Prawnych - postępowania upadłościowe

dodano: 2022.12.06 ważne do: 2023.03.06 wyświetleń: 31
Szczegóły ogłoszenia:
Kancelaria Radców Prawnych oferuje pomoc, kompleksową obsługę prawną dla firm oraz osób prywatnych. Specjalizujemy się w wielu dziedzinach prawa, prawie cywilnym, oferujemy pomoc w przypadku spadków, rozwodów, prowadzimy upadłość konsumencką. Radcowie prawni w naszej kancelarii posiadają długoletnie doświadczenie z obszaru prawa cywilnego, możemy zaoferować także zdalną obsługę klientów. Oferujemy porady prawne z zakresu prawa restrukturyzacyjnego oraz prawa upadłościowego. Wybieramy najbardziej korzystny sposób ogłoszenia upadłości, reprezentujemy przedsiębiorstwo w całym toku postępowania. Dodatkowo specjalizujemy się w ubezpieczeniach społecznych, dochodzeniu odszkodowań oraz zadośćuczynieniu związanego z wypadkami. Reprezentujemy klientów w przypadku sporu z bankiem czy też inną instytucją finansową, który dotyczy kredytów we frankach, czy niekorzystnych polisolokat. Oferujemy także pomoc w przypadku rozwodów i separacji, dochodzeniu alimentów czy też opieki nad dziećmi. Doradzamy również w jaki sposób osiągnąć satysfakcjonujący podział majątku.

Kancelaria Radców Prawnych

tel: 696 108 603

tel: 501 837 262

biuro@kancelariawik.pl

Kontakt
kancelariawik
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
GŁÓWNY RECENZENT
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazła nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałam - to tak jakbym spotkała się ze starym przyjacielem."
                                   /przysłowie chińskie/
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.