Dzisiaj jest: 4.3.2024, imieniny: Adrianny, Kazimierza, Wacława
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

Specjalistyczne mycie witryn i pranie wykładzin dywanowych - Wrocław

dodano: 2023.11.30 ważne do: 2024.02.28 wyświetleń: 13
Szczegóły ogłoszenia:

Zakład PORZĄDNI wyszczególnia w katalogu usług profesjonalne mycie okien oraz czyszczenie wykładzin dywanowych. Usługi wykonywane są u klientów prywatnych oraz w biurach. Fachowcy zajmujący się czyszczenie dywanów wrocław wykorzystują sprawdzone środki czyszczące i przyrządy, jakie nie pozostawią śladów zabrudzenia. Na stronie marki realizującej pranie dywanów wrocław można oglądać zdjęcia z różnych realizacji oraz nabrać przekonania, że wszystko wykonane jest jak najdokładniej.

Można też sprawdzać opinie dotychczasowych zleceniodawców. Pracownicy dysponują odpowiednimi środkami, aby doczyścić dywany i wykładziny na równi z włókna sztucznego, jak i naturalnego. Kiedy chodzi o mycie witryn wrocław, opłata ustalana jest na indywidualnych zasadach. Uzależniona jest ona od: poziomu zabrudzenia, przestrzeni do umycia, wysokości na jakiej ulokowane są witryny oraz dostępności do nich, jak i od tego, czy zleceniodawca ma dodatkowe wymagania. Świadczenia realizowane są jednorazowo bądź cyklicznie.

+Reklama+

Porządni | Wrocław
Al. Hallera 128 53-203 Wrocław
Tomek +48 782 072 979
E-mail: firmaporzadni@gmail.com

 
Kontakt
PORZĄDNI WROCŁAW
woj. dolnośląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
GŁÓWNY RECENZENT
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazła nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałam - to tak jakbym spotkała się ze starym przyjacielem."
                                   /przysłowie chińskie/
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.