Dzisiaj jest: 13.6.2024, imieniny: Antoniego, Gracji, Lucjana
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

Biuro rachunkowe Warszawa - MAGFIN

dodano: 2023.12.15 ważne do: 2024.03.14 wyświetleń: 26
Szczegóły ogłoszenia:
Firma MAGFIN zapewnia profesjonalną pomoc dla cudzoziemców chcących legalnie osiedlić się na terenie Polski. Doradztwo poszerzone jest o kompleksową pomoc z dokumentami. Kiedy już zaś ktoś dostanie kartę pobytu, to łączenie rodzin pomaga w zakładaniu i w prowadzeniu wirtualnego biura, pozwalającego na prowadzenie firmy bez potrzeby wykazywania adresu firmy.

To zapewnia elastyczne podejście, ale też obniży koszty. Eksperci z podanego biura pomagają natomiast w poprowadzeniu administracji. Usługi związane z legalizacją pobytu na terenie kraju są w związku z tym rozszerzone oraz obejmą wsparcie na etapie przyszłego życia obcokrajowców w kraju. Obcokrajowcy są świadomi, iż uzyskają pomoc nie tylko, kiedy chodzi o przyznanie kart pobytu, lecz również gdy chodzi o uzyskanie pozwolenia na pracę. Marka funkcjonuje także jako agencja rekrutacji, szczególnie dla branży transportowej.

+Artykuł Sponsorowany+
Kontakt
MAGFIN
ul. Zamieniecka 54/13, Warszawa, woj. mazowieckie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
GŁÓWNY RECENZENT
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazła nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałam - to tak jakbym spotkała się ze starym przyjacielem."
                                   /przysłowie chińskie/
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.