Dzisiaj jest: 3.2.2023, imieniny: Błażeja, Joanny, Telimeny
WYBIERZ JĘZYK
Agata Przybyłek - pisarka i absolwentka psychologii na Uniwersytecie Gdańskim. Debiutowała w 2015 roku komdią romantyczną pt.''Nie zmienił się tylko blond''. Od tamtej pory ukazało się prawie czterdzieści książek jej autorstwa, wśród nich uwielbiana przez czytelniczki seria z domkami.

Takie rzeczy tylko z mężem

Autor: Agata Przybyłek
Kategoria/cykl: Literatura Obyczajowa, romans
Typ okładki: Miękka
Stron: 384
Wydawca: Czwarta Strona
Rok wydania: 2022
Cena: 44.90 zł
Ocena:

OPIS WYDAWCY !

Mąż, syn, dom na wsi i stała praca. Wszystko, czego potrzeba do… szczęścia? A może działania?

Zuzanna wiedzie spokojne, pozornie satysfakcjonujące życie. Jedno przypadkowe spotkanie z trenerką motywacyjną sprawia, że kobieta uświadamia sobie trudną do przełknięcia prawdę: w jej małżeństwie nie dzieje się dobrze. Żar? Namiętność? Raczej dogasający płomień. Mąż, zamiast w domu, woli przebywać w lesie i szukać skarbów.
Ale Zuzanna to typ wojowniczki. Nie podda się bez walki.

Ta jednak okazuje się trudna, bo jak ratować małżeństwo, gdy w domu pojawiają się: nieco ekscentryczna i pogubiona Kasia, miłośniczka gotyku, oraz wuefista flirciarz ze złamanym sercem, a mama Zuzki każdego dnia oznajmia o swoim rychłym odejściu z tego świata?
Brzmi jak mieszanka wybuchowa? Tak właśnie jest!

Ale Zuzanna to kobieta czynu! Poradzi sobie ze wszystkimi przeciwnościami losu niczym superbohaterka. Kto jak nie ona?
 
GŁÓWNY RECENZENT
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazła nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałam - to tak jakbym spotkała się ze starym przyjacielem."
                                   /przysłowie chińskie/
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.