Dzisiaj jest: 21.9.2023, imieniny: Darii, Mateusza, Wawrzyńca
WYBIERZ JĘZYK
Eve Chase - brytyjska autorka znana z niezwykle klimatycznych, osadzonych w pięknych miejscach i przesyconych tajemnicami powieści.
Przez wiele lat pracowała jako redaktorka i dziennikarka w różnych czasopismach w Wielkiej Brytanii. Szklany dom został okrzyknięty bestsellerem przez ''Sunday Times''. 
Eve Chase mieszka w Oxfordzie z mężem i trojgiem dzieci oraz włochatym golden retrieverem o imieniu Harry.

Szklany dom

Autor: Eve Chase
Kategoria/cykl: Kryminał, sensacja, thriller
Typ okładki: Miękka
Stron: 384
Wydawca: Wydawnictwo Kobiece
Rok wydania: 2022
Cena: 44.90 zł
Ocena:
Opis wydawcy !!!

Prawda może wszystko zniszczyć...
W pobliżu dworku, w idyllicznym lesie zostaje znaleziona dziewczynka. Rodzina Harringtonów postanawia ją zatrzymać. Zdesperowani, by nie stracić dziecka, utrzymują jego istnienie w tajemnicy, zawieszeni w świecie, gdzie normalne zasady oraz prawo wydają się nie istnieć...
Jednak nie minie kilka dni, a na terenie posiadłości będzie leżało martwe ciało. Ich marzenia o idealnej rodzinie legną w gruzach. Wiele lat później prawdę trzeba będzie złożyć na nowo, kawałek po kawałku...
GŁÓWNY RECENZENT
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazła nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałam - to tak jakbym spotkała się ze starym przyjacielem."
                                   /przysłowie chińskie/
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.