Dzisiaj jest: 1.10.2022, imieniny: Heloizy, Igora, Remigiusza
WYBIERZ JĘZYK
Katarzyna Znańska - Kozłowska .
Najważniejsza rola w życiu - wychowanie już 19 - letniego syna na wspaniałego, rozsądnego, mądrego człowieka. Wiele lat łączenie pracy w korporacji, następnie pasji i wychowania dziecka, bycia matką, żoną i opiekunką domowego ogniska. 
Poza tym pasjonatka Zarządzania Zasobami Ludzkimi z naciskiem na rekrutację i selekcję oraz zagadnienia kobiet na rynku pracy, i zagadnień  zakresu zadządzania, 35 publikacji
naukowych, wykładowca akademicki ''z sercem'' od wielu lat, rekruter, na co dzień dyrektor w fajnej hirmie... Od niedawna doradca zawodowy. 
W wolnym czasie pisze opowiadania i powieści obyczajowe. Uwielbia czytać, gotować.

Fałszywa przyjaciółka

Autor: Katarzyna Znańska - Kozłowska
Typ okładki: Miękka
Stron: 246
Wydawca: Warszawska Firma Wydawnicza
Rok wydania: 2022
Cena: 32.00 zł
Ocena:
OPIS WYDAWCY !!!

Alkoholiczka. Pijaczka. Pijanica.
W naszej tradycji i kulturze kobieta nadużywająca alkoholu to wciąż poniekąd temat tabu ? alkohol od zawsze był i nadal jest domeną mężczyzn. Alkoholiczki do dziś kojarzą się natomiast z osobami rozwiązłymi, upadłymi, z nizin społecznych i ekonomicznych. Czy rzeczywiście tak jest? A co z tymi inteligentnymi, zadbanymi, zamożnymi? Czy ich ten problem nie dotyczy?
Autorka udowadnia, że alkohol, często niepostrzeżenie i podstępnie, wkracza zarówno w życie kobiet, również tych bogatych, dobrze usytuowanych, pozornie mających wszystko, pozornie szczęśliwych. Niczym najlepszy przyjaciel staje się powiernikiem sekretów, doradcą życiowym, pocieszycielem w trudnych momentach. Jego największą zaletę stanowi obecność. Zawsze JEST, podczas gdy inni zawodzą, odchodzą, zajmują się sobą i swoimi sprawami. Każdy bowiem potrzebuje bliskości, nawet jeśli jest ona pozorna, i wielu jest w stanie poświęcić dla tej ułudy wszystko. A nawet wszystkich.
GŁÓWNY RECENZENT
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazła nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałam - to tak jakbym spotkała się ze starym przyjacielem."
                                   /przysłowie chińskie/
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.