Dzisiaj jest: 11.8.2022, imieniny: Luizy, Włodzmierza, Zuzanny
WYBIERZ JĘZYK

Znikające dziewczyny

Autor: Lisa Regan
Kategoria/cykl: Kryminał, sensacja, thriller
Typ okładki: Miękka
Stron: 304
Wydawca: Publicat S. A.
Rok wydania: 2022
Cena: 42,90 zł
Ocena:
OPIS WYDAWCY.

Porywający kryminał

z niepokorną detektywką w roli głównej

W Denton na Wschodnim Wybrzeżu USA trwają  poszukiwania siedemnastoletniej Isabelle Camelon.
Do tej pory znaleziono jedynie jej telefon oraz... inną dziewczynę, której nikt nie uważał za zaginioną. Odnaleziona milczy, i nie reaguje na próby nawiązania kontaktu. Być może to, co przeszła, trudno opisać słowami...
Detektywce Jesie Quinn udaje się wydobyć z nastolatki tylko jedno imię ''RAMONA''. Jesie bierze sprawy w swoje ręce, chociaż jest obecnie zawieszona w obowiązkach. Podąża za jedynym dostępnym tropem i odkrywa, że obie zaginione coś łączy. Aby odnaleźć Isabelle żywą, musi się spieszyć.
Tym bardziej że dziewczyna nie jest jedyną ofiarą...
Wywiad:

#PożyczPrzeczytajPoleć
Wywiad # 3

W trzecim odcinku wywiadu przeprowadzonego w ramach akcji #PożyczPrzeczytajPoleć rozmawiam z Kasią Bulicz-Kasprzak, autorką powieści obyczajowych, uwielbiającą aktywny wypoczynek. Kasia podzieliła się z nami swoimi przemyśleniami na temat potrzeby promowania czytelnictwa wśród dzieci i dorosłych, bo choć są to różni adresaci, to cel jest jeden: pobudzenie ich do działania i pokazanie, że można być dumnym z tego, że jest się czytelnikiem. 
Jeśli więc czujecie dumę z faktu, że jesteście czytelnikami, to dołączcie do akcji #PożyczPrzeczytajPoleć i opowiedzcie o niej swoim znajomym, a opinie o książkach ulubionych autorów zamieście w sieci. 

 
 
Autorka wywiadu: Aneta Krasińska
GŁÓWNY RECENZENT
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazła nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałam - to tak jakbym spotkała się ze starym przyjacielem."
                                   /przysłowie chińskie/
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.