Dzisiaj jest: 11.8.2022, imieniny: Luizy, Włodzmierza, Zuzanny
WYBIERZ JĘZYK

Księga dwóch światów

Autor: Karolina Kasprzak - Dietrich
Kategoria/cykl: Fantastyka
Typ okładki: Miękka
Stron: 308
Wydawca: Studio Wydawnicze Milion
Rok wydania: 2022
Cena: 39,90 zł
Cena promocyjna: 27,82 zł
Ocena:

OPIS WYDAWCY !!!

Czy potrafisz wyobrazić sobie WIECZNOŚĆ?

Maria była szczęśliwa: miała syna, kochanków i poczucie bezpieczeństwa. Niestety, przez zatracanie się w chwilowych przyjemnościach i własną chciwość powoli traci to wszystko. Kiedy ze strachu przed konsekwencjami swoich czynów próbuje uciec za granicę, ulega wypadkowi, w wyniku którego balansuje na granicy życia i śmierci. Jej dusza rozpoczyna wędrówkę przez zaświaty. Najpierw wznosi się ku niebiosom, by po chwili spaść na samo dno piekła. Dokąd ostatecznie trafi? To zależy od wyniku testu, któremu ma zostać poddana...

Czy zło czynione za życia można naprawić po śmierci?

To pierwsza powieść z pogranicza fantastyki autorstwa Karoliny Kasprzak-Dietrich. W tym surrealistycznym kryminale autorka oddaje hołd życiu i śmierci. Wizualizuje życie pozagrobowe, zadając pytania związane z grzechem i sensem cierpienia. To książka o upadku, skłaniająca do przemyśleń nad jakością życia i naszymi priorytetami.

Autorka ma już w swoim dorobku literackim kryminały ("Grabarz", "Podstępna schizofrenia", "Velveteen youth", "Moje córki"), erotyk ("Truciciel") oraz "Poradnik kosmetyczny, czyli jak prosto wyglądać bosko".

"- Nie zabieraj mnie! - krzyknęłam do niego co sił. - Ja tu jestem, ja żyję! - darłam się, ale nikt prócz Czarnego nie reagował."

GŁÓWNY RECENZENT
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazła nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałam - to tak jakbym spotkała się ze starym przyjacielem."
                                   /przysłowie chińskie/
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.