Dzisiaj jest: 29.6.2022, imieniny: Pawła, Piotra, Salomei
WYBIERZ JĘZYK

Moje życie przed tobą

Autor: Anna Ziobro
Kategoria/cykl: Powieść obyczajowa
Typ okładki: Miękka
Stron: 318
Wydawca: Wydawnictwo Dragon
Rok wydania: 2022
Cena: 44,95 zł
Ocena:
''Moje życie przed tobą'
Opis wydacy
Lena właśnie rozstała się z chłopakiem. Chcąc zapomnieć o złamanym sercu, wyjeżdża do pracy na drugi koniec Polski, nad morze. Przypadek sprawia, że staje się świadkiem porwania. Ofiarą jest syn lokalnego bizmesmena. Porywacze nie robią dziewczynie krzywdy, ale podają jej substancję, która ma sprawić, że nie będzie niczego pamiętała. Oszołomioną Lenę znajduje nad ranem w swoim ogrodzie starsza, samotnie mieszkająca kobieta, Malwina. Dziewczyna rzeczywiście niczego nie pamięta - ani tego, skąd się tam wzięła, ani nawet kim jest i jak się nazywa. Jedyną rzeczą,którą ma przy sobie, jest futerał ze skrzypcami...
Marcin ma 28 lat i cierpi na rzadką, nieuleczalną chorobę.Nigdy nie związał się na dłużej z żadną kobietą, nie chcąc obarczać nikogo ciężarem opieki, jakiej może wymagać w przyszłości.Kiedy jego babcia Malwina postanawia pomóc tajemniczej dziewczynie ze skrzypcami, jest bardzo podejrzany.
Czy Lena przypomni sobie, kim jest i dlaczego znalazła się w ogrodzie Malwiny ?
Czy Marcin będziw w stanie jej zaufać ?
Czy tych dwoje pozwolim sobie na szczęście ?


 
GŁÓWNY RECENZENT
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazła nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałam - to tak jakbym spotkała się ze starym przyjacielem."
                                   /przysłowie chińskie/
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.